41 youtuberów w nowej kampanii AliExpress

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
41 youtuberów w nowej kampanii AliExpress

Po kilku kampaniach zrealizowanych z udziałem influencerów AliExpress rozszerza działalność na polskim rynku. W nowej kampanii z okazji „Global Shopping Festival” udział bierze aż 41 youtuberów. Za koncepcję oraz koordynację działań odpowiadają LifeTube i TalentMedia.

Kampania pod hasztagiem #mamTOzALI zorganizowana została z okazji Global Shopping Festival rozpoczynającego się 11 listopada. W ramach festiwalu pojawiają się przeceny, wyprzedaże, a każdy nowy użytkownik AliExpress może skorzystać z kodu zniżkowego na kwotę 4 dolarów. Kampania z udziałem youtuberów prezentuje różnorodność produktów dostępnych na platformie. Główny cel prowadzonych działań z influencerami to pozyskanie nowych, niezarejestrowanych jeszcze użytkowników. Każdy z 41 youtuberów otrzymał indywidualny kod zniżkowy do wypromowania wśród swoich widzów. Zgodnie z założonym celem do współpracy zaangażowano youtuberów docierających do odpowiednich grup docelowych i publikujących treści w wielu różnych kategoriach, takich jak gaming, beauty, lifestyle, sport czy edukacja.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ambasadorami AliExpress zostało łącznie 41 youtuberów, m.in.: AdBuster, Unboxall, Naruciak, Gimper, Aleksandra Żuraw, Jelenie Jaja, SKKF, A co my to mamy, Danny Ferreri, Alex Mandostyle, Zmalowana i wielu więcej.

– Takie kampanie to dla nas przede wszystkim jasny sygnał, że influencer marketing działa, a jego wpływ na sprzedaż jest dobrze mierzalny. Mamy nadzieję, że globalne marki, takie jak AliExpress, wytyczą drogi również dla polskich marek i uzmysłowią im, że współpraca z youtuberami opłaca się nie tylko w przypadku działań wizerunkowych, lecz również jest dobrze konwertującym narzędziem w branży e-commerce – powiedział Piotr Łuczak, członek zarządu grupy LTTM.

W ramach kampanii każdy z twórców opublikuje dedykowany materiał wideo na YouTube oraz posty wspierające komunikację w pozostałych kanałach social media. Kampania potrwa do 28 listopada i obejmie również promocję „Black Friday”, kody rabatowe będą ważne do końca grudnia.

Za koncepcję, dobór influencerów i koordynację działań odpowiadają LifeTube i TalentMedia (Grupa LTTM).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij