Basia Kurdej-Szatan ze SZLACHETNĄ PACZKĄ

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Basia Kurdej-Szatan ze SZLACHETNĄ PACZKĄ

- Dzisiejsze kobiety potrzebują czegoś więcej, potrzebują prawdziwych facetów – deklaruje Barbara Kurdej-Szatan, znana jako blondynka z reklam jednej z sieci komórkowych, w najnowszym spocie SZLACHETNEJ PACZKI. Aktorka zachęca do podjęcia wyzwania i zostania wolontariuszem ogólnopolskiego projektu.

W spocie znana blondynka mówi, że dla niej telefon „może nawet nie mieć podczerwieni, ale ważne, by użytkownik miał super serce. Nie tylko czerwone, ale gotowe do podejmowania wyzwań. By chciał zostać bohaterem i pomóc innym wygrać walkę z bieda”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aktorka wystąpiła w spocie charytatywnie: - Lubię bezinteresownie pomagać innym, a SZLACHETNA PACZKA to naprawdę świetna sprawa! Mam nadzieję, że szybko przybędzie wolontariuszy i mnóstwo rodzin dostanie zasłużoną pomoc – mówi aktorka. Wolontariat w Paczce to świetna okazja na sprawdzenie się w działaniu. Spróbujcie!

Stowarzyszenie WIOSNA, organizator projektu, słynie z niekonwencjonalnych spotów z udziałem gwiazd. Do tej pory wystąpili w nich m. in. Szymon Majewski, Jerzy Dudek, Adrian Zieliński, Daria Widawska, Tomasz Majewski i Paweł Małaszyński.

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy ludziom żyjącym w trudnej sytuacji materialnej. Tylko w 2012 roku w jej działania zaangażowało się 250 tys. Polaków. Aktualnie, na specjalnej stronie internetowej www.superw.pl trwa rekrutacja wolontariuszy do kolejnej edycji projektu.

  • Producent: Stowarzyszenie WIOSNA
  • DOP: Grzegorz Cieślak
  • Dźwięk: Maciej Adamczyk
  • Kierownik Plan: Ireneusz Niziołek

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij