Instagram testuje ukrywanie lajków globalnie – także w Polsce

Instagram testuje ukrywanie lajków globalnie – także w Polsce

Przedstawiciele Instagrama 14 listopada br. poinformowali, że rozszerzają testowanie funkcji, która ukrywa licznik lajków pod postami. Eksperyment właśnie został wdrożony globalnie, w tym także w Polsce.

O planowanym wprowadzeniu nowej funkcji na platformie informowaliśmy w połowie lipca br. Wówczas użytkownicy z takich krajów, jak m.in. Australia, Brazylia, Kanada czy Włochy, nie widzieli licznika lajków pod swoimi postami. Jak się teraz okazuje, pierwsze testy przyniosły pozytywne rezultaty więc postanowiono poszerzyć eksperyment o kolejne rynki, w tym także Polskę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 14 listopada br. niektórzy użytkownicy Instagrama zamiast licznika polubień widzą pod swoimi zdjęciami tylko nick jednej osoby, której spodobał się post i hasło „inni użytkownicy” – po kliknięciu na link pokazuje nam się lista wszystkich użytkowników, ale dokładna ich liczba pozostaje ukryta. 

Na tę chwilę nadal nie wiadomo, kiedy funkcja miałaby oficjalnie zostać wprowadzona na platformę.

PS

Facebook oficjalnie potwierdził rozpoczęcie testów ukrywania polubień i reakcji pod postami i zdjęciami. W jaki sposób wpłynie to na komunikację marek, firm czy też liderów opinii?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij