Mural na 10-lecie Walutomatu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mural na 10-lecie Walutomatu

W niezwykły sposób Walutomat świętuje swoje 10-lecie. Z okazji jubileuszu powstał w centrum Poznania mural z okolicznościową dziesiątką i hasztagiem #TENwalutomat. Zaprojektowała go Karolina Lorek z Walutomatu, a wykonało Good Looking Studio.

Jak podkreślają pracownicy Walutomatu pomysł na mural powstał z chęci zbliżenia się do klientów, do poznaniaków i przypomnienia, że są tutaj firmy, które odnoszą sukcesy na arenie ogólnopolskiej i nie tylko.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W ciągu 10 lat w Walutomacie wymieniono 60 miliardów złotych. Klienci rozliczają przez nas zagraniczne płatności, spłacają swoje kredyty walutowe, wysyłają pieniądze za granicę. Przez te lata rozwinęliśmy się, wprowadziliśmy nowe usługi, ale nigdy nie zmieniliśmy siedziby. Poznań jest w naszym sercu i dlatego świętujemy te urodziny z poznaniakami – mówi Magdalena Jasnoch, kierownik marketingu i PR Walutomatu.

Autorką projektu muralu jest młoda artystka Karolina Lorek, która związana jest z Walutomatem, gdzie pełni funkcję Brand Designera.

– Chcieliśmy, aby mural zaprojektowała osoba, która zna serwis i się z nim identyfikuje. Dlatego powierzyliśmy projekt w ręce Karoliny. Jesteśmy dumni, że dzieło naszego pracownika widnieje w sercu Poznania i przypomina o naszym jubileuszu – mówi Katarzyna Moszko-Stachowska, PR manager Walutomatu.

Wraz z muralem serwis przygotował konkurs dla poznaniaków, którzy zrobią zdjęcie z muralem i oznaczą je hasztagiem #TENwalutomat. Do wygrania będą walizki z muralową grafiką i kuferki podróżne. Dla nowych klientów zaplanowano kampanię promocyjną w której go wgrania są bony prezentowe do empik.com oraz Samsung Galaxy S10. Kampania reklamowa obejmuje 15-sekundowy spot emitowany w Internecie (video online, YouTube, VOD), działania w prasie oraz intensywne działania w Internecie ( reklamy w porównywarkach finansowych i wyszukiwarkach, e-mailingi, social media, kampanię display, mobile, programmatic).

Walutomat był prekursorem wśród kantorów internetowych. Na pomysł założenia takiego startup-u wpadł Tomasz Dudziak, który był także współtwórcą Allegro.pl. Walutomat.pl do dziś jest największą platformą wymiany walut i jednym z największych kantorów internetowych w ogóle. Wchodzi w skład spółki Currency One, która posiada także drugi poznański e-kantor – Internetowykantor.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij