Vileda sadzi drzewa – 170 lip utworzy aleję w gminie Michałowice

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Vileda sadzi drzewa – 170 lip utworzy aleję w gminie Michałowice

Vileda ufundowała 170 lip, a jej pracownicy wzięli czynny udział w ich sadzeniu. Drzewa utworzą aleję spacerową, będącą częścią planowanych terenów rekreacyjnych w gminie Michałowice. W akcję, która odbyła się w czwartek (7.11) włączyły się także władze gminy i lokalni społecznicy.

Wielkie sadzenie lip odbyło się w gminie Michałowice, w Regułach, w pobliżu suchego zbiornika retencyjnego. Aleja jest wytyczona na terenach zielonych, od drogi rowerowej Reguły-Pęcice w kierunku zachodnim i ul. Zielonej. Szpaler drzew jest dobrze widoczny, zwłaszcza dla jadących trasą rowerową.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Koncern Freudenberg od lat angażuje się w działania proekologiczne i ochrony środowiska, dlatego też z okazji 170-ciu lat istnienia zachęca pracowników swoich spółek na całym świecie, aby upamiętnili tę rocznicę poprzez posadzenie właśnie 170-ciu drzew. To świetna inicjatywa – aleja lip, którą posadzili pracownicy Viledy, będzie służyć mieszkańcom do spacerów i zabaw z dziećmi.

Na pracowników firmy Vileda czekała także miła niespodzianka od Pani wójt gminy Michałowice – Małgorzaty Pacheckiej, dyplom gratulacyjny oraz okolicznościowy tort.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij