Kolejna odsłona projektu „Bitwa Scrabble”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejna odsłona projektu „Bitwa Scrabble”

Od poniedziałku, 18 listopada, na kanale Hajlajt na YouTube można oglądać relację z drugiego pojedynku na słowa. Rozgrywka rozegrana została w ramach rozpoczętego niedawno przez firmę Mattel, innowacyjnego konceptu pod nazwą „Bitwa Scrabble”.

W pojedynku, w którym liczy się kreatywność, duch rywalizacji, refleks, a przede wszystkim dobra zabawa naprzeciw siebie, tradycyjnie już, stanęły dwie drużyny. W pierwszej znalazła się trzykrotna mistrzyni świata w mieszanych sztukach walki – Joanna Jędrzejczyk. Asia zaledwie chwilę wcześniej zapewniła sobie szansę ponownego sięgnięcia po ten tytuł. Pokonała bowiem Michelle Waterson podczas gali UFC Fight Night w Tampie na Florydzie. Gwiazdę MMA w trakcie bitwy na słowa wspierali Owca (Michał Owczarzak) oraz Ponczek (Paweł Sikora) – twórcy kanału YT Warszawski Koks. Ich przeciwnikami był zespół kanału Hajlajt (Grupa Abstra) w składzie: Antonina Banaś, Kornelia Szczęsna oraz Paweł Svinarski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomysłodawcą projektu jest grupa kreatywno-strategiczna COOLLECTIVE. Za realizację odpowiadają: COOLLECTVE i GRUPA ABSTRA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij