OleOle.pl ruszyło z kampanią „Elektronika w internetowej cenie"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OleOle.pl ruszyło z kampanią „Elektronika w internetowej cenie

Bloki reklamowe na terenie całego kraju zostały zhakowane przez Wielkiego Ole. Przyniósł ludziolom, młodziolom i dzieciolom Internetową Cenę na tysiące produktów w OleOle!

Ruszyła tegoroczna kampania sklepu internetowego OleOle.pl pod hasłem „Elektronika w internetowej cenie".

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowym spocie Wielki Ole włamuje się ze swoim przekazem bezpośrednio na ekrany widzów. Widzimy historie ludzi, których codzienność jest pośrednio przytłoczona przez stary sprzęt elektroniczny lub marzenia o nowych gadżetach. Wielki Ole przybywa do nich z Internetową Ceną i prostymi zakupami na jedno skinienie.

– W tegorocznej kampanii zależało nam, żeby wyróżnić się w blokach reklamowych, zostać zapamiętanym i jednocześnie opowiedzieć o sprzęcie elektronicznym w atrakcyjnych cenach w odrobinę inny sposób, niż przyzwyczaiła nas do tego kategoria elektroniki użytkowej. – mówi Rafał Urtate, menedżer ds. marketingu OleOle!

– Zdecydowaliśmy się pokazać emocjonalne historie, w których prym wiodą ludzkie pragnienia i codzienne niedogodności w połączeniu z niecodziennym bohaterem. Wielki Ole to człowiek internetu, o srebrnej twarzy i złotym sercu, który przybywa do ludzkiego świata z internetową ceną na elektronikę. Wszystko w filmowej konwencji. – dodaje Joanna Hanusewicz, koordynator ds. komunikacji marketingowej OleOle!

Kreacja została przygotowana we współpracy z agencją Think ECO, spoty wyreżyserowane przez Annę Maliszewską i wyprodukowane przez Graffiti Films. Za zakup mediów internetowych odpowiada zespół Euro–net, za zakup telewizji MediaCom Warszawa.

Kampania potrwa do końca roku. Spoty (30, 15 i 10”) będą emitowane na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz w mediach społecznościowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij