Orange zachęca klientów do przekazywania niewykorzystanych gigabajtów internetu osobom potrzebującym

Orange zachęca klientów do przekazywania niewykorzystanych gigabajtów internetu osobom potrzebującym

Orange we współpracy z Fundacją Dorastaj z Nami ruszył z nową akcją „Pomagajmy Gigabajtami”. W jej ramach marka zachęca klientów do przekazywania niewykorzystanych w danym miesiącu gigabajtów internetu – zebrane GB zostaną następnie zamienione na darmowy internet dla podopiecznych fundacji.

W ramach akcji Orange i Fundacji Dorastaj z Nami, klienci sieci mogą od 26 listopada br. przekazywać do wspólnej puli część swoich pakietów danych, których w danym miesiącu nie zdołali wykorzystać. Następnie, za każde zebrane 2000 GB Orange udostępni darmowy internet na 24 miesiące jednej potrzebującej rodzinie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ten sposób podopieczni Fundacji Dorastaj z Nami zyskają możliwość korzystania z sieci potrzebną w edukacji, rozwoju zainteresowań czy też kontaktu z rówieśnikami. Z kolei Fundacja Orange przeprowadzi dla dzieci z obdarowanych rodzin webinarium, na którym pokaże, jak korzystać z internetu bezpiecznie i odpowiedzialnie.

W jaki sposób przekazać niewykorzystane gigabajty? Albo wysyłając darmowy SMS o treści „ODDAJEGB” pod numer 80820 lub aktywując akcję „Pomagajmy Gigabajtami” po zalogowaniu się do indywidualnego konta Mój Orange. Na koniec okresu rozliczeniowego operator zsumuje niewykorzystane i przekazane przez klientów GB i przeliczy je na usługi dla potrzebujących rodzin.

PS

Za chatbotem Chalmers stoi kanadyjski startup Ample Labs. Po wnikliwym badaniu rynku oraz współpracy z bezdomnymi firma postanowiła stworzyć system, który pomoże osobom w potrzebie znaleźć miejsce do spania, a także punkty, w których otrzymają darmowy posiłek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij