Orange zachęca klientów do przekazywania niewykorzystanych gigabajtów internetu osobom potrzebującym

Orange zachęca klientów do przekazywania niewykorzystanych gigabajtów internetu osobom potrzebującym

Orange we współpracy z Fundacją Dorastaj z Nami ruszył z nową akcją „Pomagajmy Gigabajtami”. W jej ramach marka zachęca klientów do przekazywania niewykorzystanych w danym miesiącu gigabajtów internetu – zebrane GB zostaną następnie zamienione na darmowy internet dla podopiecznych fundacji.

W ramach akcji Orange i Fundacji Dorastaj z Nami, klienci sieci mogą od 26 listopada br. przekazywać do wspólnej puli część swoich pakietów danych, których w danym miesiącu nie zdołali wykorzystać. Następnie, za każde zebrane 2000 GB Orange udostępni darmowy internet na 24 miesiące jednej potrzebującej rodzinie. 

W ten sposób podopieczni Fundacji Dorastaj z Nami zyskają możliwość korzystania z sieci potrzebną w edukacji, rozwoju zainteresowań czy też kontaktu z rówieśnikami. Z kolei Fundacja Orange przeprowadzi dla dzieci z obdarowanych rodzin webinarium, na którym pokaże, jak korzystać z internetu bezpiecznie i odpowiedzialnie.

W jaki sposób przekazać niewykorzystane gigabajty? Albo wysyłając darmowy SMS o treści „ODDAJEGB” pod numer 80820 lub aktywując akcję „Pomagajmy Gigabajtami” po zalogowaniu się do indywidualnego konta Mój Orange. Na koniec okresu rozliczeniowego operator zsumuje niewykorzystane i przekazane przez klientów GB i przeliczy je na usługi dla potrzebujących rodzin.

PS

Za chatbotem Chalmers stoi kanadyjski startup Ample Labs. Po wnikliwym badaniu rynku oraz współpracy z bezdomnymi firma postanowiła stworzyć system, który pomoże osobom w potrzebie znaleźć miejsce do spania, a także punkty, w których otrzymają darmowy posiłek.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij