Cillit Bang w kampanii „Kiedy znika brud, pojawiają się pomysły” zachęca do upcyclingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cillit Bang w kampanii „Kiedy znika brud, pojawiają się pomysły” zachęca do upcyclingu

„Kiedy znika brud, pojawiają się pomysły” – to nowa akcja Cillit Bang z udziałem Dominika Strzelca, zachęcająca do ponownego wykorzystania przedmiotów codziennego użytku.

Każdy Polak produkuje ponad 300 kg śmieci rocznie. Cillit Bang zachęca swoich klientów do zmiany postawy małymi krokami i uważnego przyglądania się temu, co chcemy wyrzucić na śmietnik. Upcycling, czyli czyszczenie i kreatywne przerobienie domowych przedmiotów codziennego użytku pozwala im zyskać nowe zastosowanie, a dzięki temu produkować mniej śmieci i żyć bardziej odpowiedzialne. Starą tortownicę możemy bowiem przerobić na ramę do lustra, a durszlak na designerską lampę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O tym, że nie jest to wcale trudne przekonuje ambasador kampanii – Dominik Strzelec – złota rączka i prowadzący programy telewizyjne „Usterka” oraz „Polowania na ogród”. Strzelec pojawia się nie tylko w głównym spocie kampanii na YouTubie, ale także w serii instruktażowych filmików pokazujących konkretne rozwiązania.

Ponadto wchodząc na cillitbangaukcja.pl możemy kupić przerobione przez niego przedmioty i wesprzeć szczytny cel. Dochody z aukcji prowadzonej wspólnie przez Cillit Bang i Allegro Charytatywni zostaną przeznaczone na wsparcie Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Kampania obejmuje działania w mediach tradycyjnych i online. W sieciach handlowych pojawiły się materiały POS promujące aukcje na Allegro, a w sieci kampania displayowa, działania w social mediach oraz aktywacja influencerska oparta o kreatywny mailing do blogerów i instagramerów.

Za strategię, koncepcję kreatywną kampanii, produkcję spotów, działania w social media i koordynację wszystkich elementów kampanii odpowiada agencja kreatywna Chromatique.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij