Huawei FreeBuds 3, Watch GT 2 i smartfony z serii P30 w świątecznej kampanii z Anną i Robertem Lewandowskimi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Huawei FreeBuds 3, Watch GT 2 i smartfony z serii P30  w świątecznej kampanii z Anną i Robertem Lewandowskimi

Wystartowała świąteczna odsłona kampanii marketingowej Huawei, w której Anna i Robert Lewandowscy inspirują Polaków do wyboru prezentów z portfolio marki. Kampania obejmuje promocję słuchawek bezprzewodowych Huawei FreeBuds 3, smartwatcha – Watch GT 2, a także smartfonów P30.

Od 1 grudnia w telewizji emitowane są trzy 15-sekundowe spoty z udziałem Anny i Roberta Lewandowskich. Kolejne elementy świątecznej komunikacji to kampania radiowa i OOH na przystankach autobusowych oraz w warszawskim metrze. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świąteczna komunikacja Huawei wystartowała tydzień po premierze wizerunkowej części kampanii „To, co ważne, nie zawsze przychodzi łatwo”, która prezentuje bliskie Huawei wartości – opowiada o tym, że pokonywanie trudności, które każdy z nas napotyka na swojej życiowej drodze, hartuje nas i pozwala sięgać po więcej, wzbogaca nas, nawet jeśli wcześniej okupione jest wysiłkiem czy bólem. Twarzą tej części kampanii jest ambasador marki Robert Lewandowski. Kampania ma charakter 360 stopni i składa się z 30-sekundowego spotu telewizyjnego, 60-sekundowego spotu do emisji w kinach i internecie, oraz z komunikacji na nośnikach OOH w największych miastach Polski i na warszawskim lotnisku. 

Słuchawki douszne Huawei FreeBuds 3 wyróżniają się funkcją Inteligentnej Redukcji Szumów, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych, na przykład podczas biegania. Etui, w którym umieszczone są słuchawki, pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzenia za pomocą ładowarki indukcyjnej lub smartfona z funkcją ładowania zwrotnego. 

Smartwatch Huawei Watch GT 2 to nowa generacja popularnego modelu Watch GT, który w ciągu roku od premiery sprzedał się w liczbie trzech milionów egzemplarzy. Nowy model, Watch GT 2 wyróżnia się przede wszystkim długim czasem pracy na jednym ładowaniu – nawet do 14 dni. Zegarek umożliwia również słuchanie muzyki, bez konieczności noszenia przy sobie smartfona – Watch GT 2 pomieści 500 utworów. 

Flagowe smartfony z serii P30 wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami fotograficznymi, takimi jak pierwszy na rynku peryskopowy zoom czy sensor SuperSpectrum. Dzięki tym technologiom, użytkownik smartfonów może wykonywać zdjęcia nawet w 50-krotnym zbliżeniu cyfrowym. Huawei P30 Pro został również okrzyknięty przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) „Najlepszym Smartfonem” w sezonie 2019-2020, czym powtórzył zeszłoroczny sukces swojego poprzednika – Huawei P20 Pro. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij