Wawel ze specjalną świąteczną ofertą B2B

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wawel ze specjalną świąteczną ofertą B2B

Marka Wawel wystartowała właśnie ze specjalną ofertą świąteczną B2B dla klientów, firm oraz pracowników. Oferta bogata jest w szeroki wachlarz spersonalizowanych produktów marki w wyjątkowym, świątecznym wydaniu.

Już teraz w specjalnie przygotowanej, świątecznej ofercie B2B od Wawel można znaleźć szeroką gamę produktów idealnych na bożonarodzeniowe prezenty dla klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Znajdują się w niej najwyższej jakości słodycze tylko z Dobrymi Składnikami, w spersonalizowanych zestawach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W specjalnie przygotowanym katalogu oferty zimowej 2019 od Wawel znajdziemy wyjątkowe opakowania – Skrzynie Classic w trzech rozmiarach, Kufry Premium oraz Pudełka eco – wszystkie w świątecznej kolorystyce. Marka przygotowała też kilka propozycji elementów do personalizacji, które uatrakcyjnią każdy zestaw. Wśród nich możliwość zamieszczenia logo swojej firmy oraz bożonarodzeniowych życzeń na opakowaniach, dołączenia spersonalizowanego bileciku, kartki czy naklejki. Dodatkowo w ofercie znajduje się także Wolność Wyboru – która daje możliwość skomponowania nieograniczonej ilości rodzajów mieszanek słodyczy Wawel oraz opcja realizacji zamówienia jeszcze tego samego dnia.

– Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zdecydowaliśmy się na uruchomienie w sklepie slodkiwawel.pl oferty skierowanej do biznesu. Nasz katalog świątecznych podarunków dla partnerów biznesowych i pracowników jest niezwykle spersonalizowany, każdy znajdzie w nim coś dla siebie, zarówno jeśli chodzi o słodycze, jak i elementy pozwalające na personalizację każdego opakowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i niezwykle prostym procesem zamawiania – mówi Piotr Konwerski, manager ds. e-commerce, WAWEL S.A.

Aby stworzyć spersonalizowany podarunek należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Wawel, który jest do dyspozycji Klienta na każdym etapie zamówienia, a dodatkowo pomoże w doborze idealnego zestawu świątecznego. Następnie wybieramy opakowanie, dobieramy personalizowane dodatki i całość wypełniamy ulubionymi produktami. Marka oferuje atrakcyjne rabaty w zależności od ilości zamówionych zestawów.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij