Rama Aero ze 180heartbeats

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rama Aero ze 180heartbeats

Unilever rozpoczął promocję margaryny Rama Aero. Za wsparcie komunikacyjne launchu na polskim rynku odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v. MATT.

Agencja przygotowała stronę produktu www.ramaaero.pl, na której internauci znajdą przepisy na lekkie przekąski i mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami. Serwis został stworzony w technologii responsive design, z uwzględnieniem urządzeń mobilnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

180 odpowiada także za materiały POS i kampanię online, obejmującą sponsoringi serwisów, bannery mobile i formaty rich mediowe. Wspólnie z agencją Charyzma prowadzi też działania PR, w tym eventy dla dziennikarzy. Z kolei pracownicy Unilever mogli zapoznać się z produktem Rama Aero na zorganizowanym przez 180 ,,Śniadaniu w chmurach”.

- Launch nowego produktu to duże wyzwanie komunikacyjne. Zdecydowaliśmy się powierzyć je agencji 180, ponieważ doskonale zrozumiała ideę naszej nowości i przygotowała przekonującą koncepcję działań w obszarze digital. Nie bez znaczenia była też dotychczasowa współpraca agencji z marką Rama – powiedziała Marta Magierek, Jr Brand Manager, Rama.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij