OLX rusza z 12. edycją akcji „Nakarm Psa z OLX”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OLX rusza z 12. edycją akcji „Nakarm Psa z OLX”

9 grudnia br. wystartowała 12. edycja akcji „Nakarm Psa z OLX”. Użytkownicy serwisu dzięki swojemu zaangażowaniu po raz kolejny niosą pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom schronisk.

Udział w akcji jest bezpłatny, a wsparcia może udzielić każdy za pośrednictwem aplikacji telefonicznej lub strony mobilnej OLX. Wystarczy znaleźć baner promujący akcję, wybrać psiaka, kliknąć ikonę kości i zapełnić ją wirtualną karmą. Resztą zajmie się OLX. Jedna wypełniona kość to 20 kg rzeczywistej karmy. W tym roku otrzymają ją schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie i Raciborzu. To właśnie te schroniska zostały wybrane przez użytkowników serwisu ogłoszeń lokalnych OLX. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W poprzednich edycjach nakarmiliśmy już 876 psów i 70 kotów z 27 schronisk w całej Polsce. Tym samym udało nam się dostarczyć bezdomnym czworonogom aż 25 ton karmy. Wierzymy, że z pomocą naszych niezawodnych użytkowników również tym razem uda nam się nakarmić wszystkie zwierzaki – podkreśla Przemysław Klemczak z OLX, pomysłodawca i organizator akcji „Nakarm Psa”. 

Chociaż kampania mówi bezpośrednio o karmieniu zwierzaków, nie jest to jedyna forma pomocy jaką mogą zaoferować zainteresowani. Akcja ma na celu również poszerzenie świadomości w zakresie polepszania warunków życia psiaków za sprawą np. adopcji czy wolontariatu.  

W schronisku w Koninie w woj. wielkopolskim przebywa aktualnie ponad 190 psów i kotów. Każdego miesiąca trafiają milusińscy, którzy potrzebują opieki i wsparcia by wrócić do pełni sił. Stali wolontariusze niosą pomoc głównie w weekendy i wybrane dni tygodnia, natomiast ich liczba nie jest wystarczająca. 

Jak informuje na swojej stronie konińskie schronisko, każdy wolontariusz jest na wagę złota! – Każdy psiak i kociak potrzebuje czuć się najważniejszy, jedyny, kochany – piszą opiekunowie zwierząt.

Blisko 110 psów i kotów czeka na wsparcie w schronisku dla zwierząt w Raciborzu w woj. śląskim, a szczególnie na znalezienie nowego domu. 

Akcja „Nakarm Psa z OLX” trwa do 18 grudnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij