IKEA otworzyła w Warszawie lokal z jedzeniem na wynos

IKEA otworzyła w Warszawie lokal z jedzeniem na wynos

Słynne klopsiki czy torcik Daim wprost do biura lub do domu? Teraz to możliwe! IKEA bowiem otworzyła w Warszawie lokal, w którym można zamówić dania marki na wynos. Punkt gastronomiczny jest aktualnie w fazie testów.

Tytułowy lokal mieści się na ulicy Postępu w Warszawie, zaś jedzenie można zamówić za pośrednictwem portalu pyszne.pl. Natomiast z pewnością ucieszy fanów potraw marki fakt, że oferta menu jest naprawdę bogata – począwszy od słynnych klopsików (zarówno tych mięsnych, jak i wegańskich), przez filet z łososia czy de volaille, aż po bułeczki cynamonowe czy torcik Daim. Słowem – wszystko, co znajdziemy w restauracjach w marketach IKEA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Lokal gastronomiczny marki jest obecnie w fazie testów. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, to niewykluczone, że restauracja zostanie tam na stałe.

zdjęcie: depositphotos.com

PS

W ubiegłym roku IKEA Targówek nawiązała współpracę z firmą Pyszne.pl, w związku z czym dania z restauracji marki, takie jak popularne klopsiki czy torcik Daim, można zamówić z dostawą do domu.

PS2

Taco będzie najpopularniejszym daniem 2020 roku. Dla niektórych może być to zaskoczeniem, jednak według tegorocznej edycji raportu Uber Eats Foodcast ten sztandarowy przysmak kuchni meksykańskiej zdeklasował konkurentów. Za nim uplasowały się odpowiednio: pizza, poke bowls i shawarma.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij