Horeca Group wygrywa przetarg na produkcję stref festiwalowych Desperados w 2020 roku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Horeca Group wygrywa przetarg na produkcję stref festiwalowych Desperados w 2020 roku

Celem przetargu było wybranie dostawcy stref sprzedażowych na festiwale i eventy na sezon 2020. Głównym zadaniem dla agencji było budowanie jeszcze silniejszych relacji z odbiorcami, poprzez zwiększenie widoczności marki na największych festiwalach w Polsce.

2020 będzie kolejnym rokiem współpracy Desperados i Horeca Group. Sześć lat temu firma zaprojektowała i zrealizowała projekt stref sprzedażowych, których Desperados używał przez kolejne lata. Kontenerowe konstrukcje, w niemalże niezmienionej formie, obecne były na festiwalach i imprezach w całej Polsce. W odpowiedzi na brief Horeca Group postawiła na projekt strefy zwiększającej widoczność marki oraz doświadczenie odbiorcy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W zaproponowanym projekcie zastosowaliśmy unikalne materiały i formy, niecodzienne zestawienie materiałów i nieoczywiste rozwiązania technologiczne. Efekt końcowy będzie można zobaczyć już latem 2020 roku – mówi Yaga Widera, head of creative Horeca Group.

Agencja kreatywna Horeca Group działa od 2004 roku i specjalizuje się w łączeniu przestrzeni online i offline, tworząc unikalne doświadczenie marek. Na organizację wydarzeń patrzy kompleksowo: od koncepcji kreatywnej, przez produkcję angażującego kontentu do przestrzeni digital, po sprawną realizację całości przedsięwzięcia. Horeca Group na przestrzeni lat stworzyła wiele rozpoznawalnych projektów, m.in. Heineken Stage na Open’er Festivalu, „Po Stronie Natury” dla marki Żywiec Zdrój, „Reebok Fit Shop”, „Danoners World Cup” czy „Drivers’ Fuel Challenge” dla marki Volvo Trucks.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij