Pilsweizer wprowadza do sprzedaży piwo świąteczne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pilsweizer wprowadza do sprzedaży piwo świąteczne

Browar Pilsweizer wprowadza do swojej oferty nowe piwo o nazwie Pilsvar Świąteczne, górnej fermentacji ze świątecznymi dodatkami, takimi jak goździki, kardamon, cynamon czy miód.

Przygotowane przez Browar Pilsweizer piwo Pilsvar Świąteczne to piwo górnej fermentacji, o ekstrakcie 16 Blg i zawartości alkoholu nieco ponad 6,6 %.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W jego produkcji wykorzystywane są chmiele: Marynka, Lubelski i Magnum, zaś dodatkowe składniki mają charakter bardzo zimowo-świąteczny, są to bowiem: anyż, goździki, imbir, cynamon, kardamon, gałka muszkatałowa i miód gryczany.

– Od kilku lat myśleliśmy już o takim piwie i w końcu ten pomysł udało się zrealizować. Chcemy fanom naszego browaru zaproponować piwo wpisujące się w grudniową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, które pozwoli jeszcze bardziej umilić ten czas i spędzić radosne chwile z rodziną i przyjaciółmi – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu oraz współwłaściciel Browaru Pilsweizer.

Nowe piwo będzie dostępne w dystrybucji w sklepach w całej Polsce, jak również w kanale HoReCa, będzie jednak miało charakter limitowany (czasowo).

– Jestem pewien, że Pilsvar Świąteczne zostanie dobrze przyjęte przez piwoszy i stanie się to naszą tradycją, że kolejne jego edycje będziemy proponować co roku w okresie przedświąteczno-zimowym – dodaje Andrej Chovanec.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij