Panasonic wspiera polskie żłobki w walce o lepszą jakość powietrza

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Panasonic wspiera polskie żłobki w walce o lepszą jakość powietrza

Ruszył pierwszy etap akcji „Miliony oddechów”, podczas którego Panasonic dostarczy 100 oczyszczaczy powietrza do żłobków w trzech regionach Polski – na Mazowszu, w Małopolsce i na Śląsku.

18 grudnia br. w żłobkach „Senso-ludki” przy ul. Jana Kazimierza 21 oraz „Lula” przy ul. Syreny 20 w Warszawie odbyło się symboliczne przekazanie pierwszych oczyszczaczy Panasonic F-VXR35G. W wydarzeniu wziął udział David Preece, dyrektor zarządzający Panasonic w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Każdego dnia robimy wszystko, by kompleksowo zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, które pozostają pod naszą opieką. Bardzo się cieszę, że dzięki akcji „Miliony oddechów” zyskujemy wsparcie w walce o lepszą jakość powietrza – mówi Gabriela Nowińska, dyrektor żłobka „Senso-ludki”, do którego trafił pierwszy oczyszczacz w akcji.

– Rodzice bardzo doceniają działania skierowane na zapewnienie wysokiej jakości powietrza w naszym żłobku, bo bariery ochronne małych dzieci nie są w pełni rozwinięte, przez co ich podatność na choroby i alergie jest szczególnie wysoka – podkreśla Patrycja Kurczyńska, reprezentująca żłobek „Lula”, drugą z obdarowanych placówek.

Na złą jakość powietrza wpływa nie tylko nasilający się zimą smog. Zagrożenie dla zdrowia dzieci stanowią także unoszące się przez cały rok w powietrzu wirusy, bakterie, grzyby i alergeny. Oczyszczacze powietrza, które trafiają do żłobków w ramach akcji „Miliony oddechów” usuwają nawet 99,84% zanieczyszczeń oraz pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniu.

– Jestem przekonany, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, w jakich warunkach będą dorastać nasze dzieci. Jako Panasonic, pragniemy pomóc w zapewnieniu zdrowych warunków rozwoju i czystego powietrza dla najmłodszych w miejscu, w którym spędzają kilka godzin dziennie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przekazać oczyszczacze powietrza do 100 żłobków – to tutaj dzieci codziennie biorą „Miliony oddechów”. Oczyszczacze powietrza Panasonic wyposażone są w technologię nano-e i łączą 3 funkcje w 1 urządzeniu oczyszczają, nawilżają i odświeżają powietrze, którym oddychamy. Dzięki zastosowanym filtrom HEPA posiadają największą skuteczność oczyszczania. Technologia nano-e neutralizuje bakterie, wirusy i grzyby w naszym otoczeniu, a cichy tryb pracy pozwala na spokojny sen naszych pociech. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu dzieci będą zdrowsze, a rodzice spokojniejsi o ich przyszłość – mówi David Preece, dyrektor zarządzający Panasonic w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij