Koroniewska i Adamczyk królują na okładkach pism kobiecych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Koroniewska i Adamczyk królują na okładkach pism kobiecych

Joanna Koroniewska drugi kwartał z rzędu najczęściej pojawiała się na okładkach pism kobiecych.

W okresie od kwietnia do czerwca 2012 roku aktorka znalazła się na 12 jedynkach prasy dla pań. Wyprzedziła Hannę Lis (10 okładek) oraz Halinkę Młynkową (7). Z okładek zniknął za to prawie zupełnie Maciej Dowbor, który od stycznia do marca br. gościł na pięciu pierwszych stronach, a w II kwartale pojawił się tylko raz, w kwietniu.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wykres 1. Liczba wystąpień poszczególnych osób na okładkach prasy kobiecej w podziale na miesiące. Wykres nie przedstawia wszystkich osób, które pojawiły się w analizowanym okresie na okładkach czasopism kobiecych. Zestawienie uwzględnia osoby, które pojawiły się co najmniej 5 razy od stycznia do czerwca 2012 r.

Na zainteresowaniu mediów zyskała również Magda Gessler (6 okładek). Jej medialność potwierdza także inne badanie „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, z którego wynika, że w okresie trzech miesięcy (marzec-maj br.) na temat Magdy Gessler odnotowano 1820 publikacji w prasie, internecie i RTV.

Top 5 najczęściej pojawiających się kobiet na okładkach od stycznia do czerwca 2012 r. tworzą: Joanna Koroniewska (24), Hanna Lis (14), Anna Mucha (11), Edyta Górniak (11) i Katarzyna Zielińska (10). Do najpopularniejszej piątki wśród mężczyzn należą: Piotr Adamczyk (10), Maciej Dowbor (6), Zbigniew Zamachowski (6), Łukasz Nowicki (4), Robert Janowski (4).

Pełny raport: www.press-service.com.pl  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij