Horoskop na 2020 rok według Podlaskie Travel

Horoskop na 2020 rok według Podlaskie Travel

Organizacja Podlaskie Travel z okazji rozpoczynającego się 2020 roku zaprezentowała iście nietypowy horoskop na nadchodzące 12 miesięcy. Za jego pomocą zachęca m.in. do odkrywania dobrodziejstw regionu Podlaskiego.

Podlaskie Travel już od jakiegoś czasu w interesujący sposób promuje województwo Podlaskie. W 2018 roku furorę w mediach społecznościowych zrobiła kampania pod hasłem „Podlaskie. Zasil się naturą”, która pięknymi zdjęciami przyrody zachęcała internautów do zwolnienia tempa życia i wyciszenia się poza miejską dżunglą. Natomiast w 2019 roku organizacja ruszyła z nietypowym cyklem, zatytułowanym „Podlaski Ekosystem Biznesowy”

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz z okazji rozpoczynającego się 2020 roku Podlaskie Travel zaprezentowało nietypowy horoskop, za pomocą którego organizacja zachęca internautów do odkrywania dobrodziejstw tego regionu, a także ciekawych wydarzeń, odbywających się w ciągu nadchodzących 12 miesięcy.

PS

SuWOW!ki, DrOHiczyn, SUPER!aśl, no i ŁOOO!mża. Podlaskie prezentuje największe atrakcje regionu posługując się emocjami – dosłownie. A te niosą się viralowo.

PS2

3 miesiące przygotowań, 12 miesięcy realizacji, 8 osób zajmujących się strategią, 5-osobowy zespół odpowiadający za realizację i bieżącą pracę oraz zewnętrzni fotografowie – tak #OdKulis wygląda kampania „Podlaskie. Zasil się naturą”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij