Pasointeligencja: Free Now promuje jazdę w pasach bezpieczeństwa parodią teledysku rapera Maty

Pasointeligencja: Free Now promuje jazdę w pasach bezpieczeństwa parodią teledysku rapera Maty

Firma Free Now wystartowała z nową kampanią promującą jazdę w pasach bezpieczeństwa. W jej ramach stworzono teledysk zatytułowany „Pasointeligencja”, który jest parodią głośnego klipu 19-letniego rapera Maty.

W grudniu 2019 roku głośno było o viralowym teledysku „Patointeligencja” autorstwa rapera Maty, który na YouTubie ma już prawie 2 mln wyświetleń. Utwór opowiadał o ciemnej stronie życia tzw. „bananowej” młodzieży z pewnego warszawskiego liceum. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz teledyskiem zainspirowali się twórcy najnowszej kampanii marki Free Now, która ma za zadanie promować jazdę w pasach bezpieczeństwa. W spocie pod hasłem „Pasointeligencja” wystąpili bowiem taksówkarze przewoźnika, którzy w nietypowy sposób zachęcają zwłaszcza młodych ludzi do zapinania pasów podczas jazdy samochodem. 

Za przygotowanie koncepcji kreatywnej odpowiada agencja Cut The Mustard, a za produkcję teledysku wyreżyserowanego przez Macieja Kwaśniewskiego, dom produkcyjny Graffiti Films.

PS

Dumnie prezentowane blizny i wyraźne ślady po pasach bezpieczeństwa to główny element kampanii społecznej, której inicjatorem jest nowozelandzka agencja rządowa do spraw transportu. Akcja ma za zadanie pokazać, że to właśnie pasom bezpieczeństwa nieraz zawdzięczamy życie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij