PayPal pomaga WOŚP łapać wiatr w żagle

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PayPal pomaga WOŚP łapać wiatr w żagle

Już po raz kolejny Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy można wspierać za pośrednictwem PayPal – przekazując darowiznę na stronie WOŚP lub bezpośrednio do eSkarbonek od Mastercard dla WOŚP – zakładanych przez wolontariuszy i ponad 100 sztabów zagranicznych.

Podczas wszystkich dotychczasowych Finałów, Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny łącznie ponad 1,1 mld PLN. Tylko w zeszłym roku prawie milion złotych z kilkudziesięciu krajów świata napłynęło online właśnie za pośrednictwem PayPal.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poza jednorazowym wsparciem, w tym roku można również wybrać opcję cyklicznej darowizny PayPal, aby wybrana kwota co miesiąc automatycznie wspomagała działalność WOŚP.

– PayPal od lat wspiera dobroczynność na całym świecie, ale możliwość współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Chcemy pomóc w poszerzaniu zasięgu WOŚP i ułatwić darowizny bez względu na to, czy darczyńca mieszka na stałe w Polsce, jest przedstawicielem zagranicznej Polonii, czy jednym z ponad 300 milionów naszych aktywnych użytkowników z całego świata – mówi Marcin Glogowski, dyrektor zarządzający PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią.

W celu dokonania wpłaty wystarczy wejść na stronę, wybrać kwotę wpłaty z listy lub wpisać własną, zdecydować o wpłacie jednorazowej lub cyklicznej i wybrać płatność PayPal w górnym menu.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Celem zbiórki będzie pozyskanie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij