Grzegorz Miłkowski został ekspertem w Business Centre Club

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grzegorz Miłkowski został ekspertem w Business Centre Club

Grzegorz Miłkowski, chief executive officer agencji ContentHouse, został powołany na eksperta ds. digital marketingu w prestiżowym klubie biznesu dla przedsiębiorców „Business Centre Club”.

Do grona ekspertów w największej w kraju ustawowej organizacji indywidualnych pracodawców, powołany został prezes ContentHouse, Grzegorz Miłkowski. Od stycznia 2020 roku będzie pełnił funkcje doradcze i konsultacyjne do spraw digital marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako ekspert, CEO ContentHouse odpowiedzialny będzie za wsparcie merytoryczne firm i przedsiębiorców zrzeszonych w BCC. Współpracować ma także z przedstawicielami mediów oraz instytucjami odpowiedzialnymi za szeroki ekspercki przekaz wśród opinii publicznej. Za bezcenny uznano jego warsztat, doświadczenie i wiedzę. – Dołączenie Grzegorza do grona ekspertów, to olbrzymie wsparcie dla całej naszej organizacji. Prezes ContentHouse to szanowany autorytet i sprawdzony profesjonalista w swojej dziedzinie. Pozyskaniem ekspertów z innowacyjnych branż chcemy efektownie rozpocząć drugą dekadę XXI wieku, czasy, bez których rozwojowa działalność digital marketingowa to po prostu konieczność – podkreśla Katarzyna Woszczyna, wiceprezes Business Centre Club.

Grzegorz Miłkowski specjalizuje się w szeroko pojętej komunikacji w świecie cyfrowym, począwszy od content marketingu, public relations z wykorzystaniem nowych technologii, automatyzacji marketingu, a skończywszy na technologiach AR i VR oraz wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji w działaniach biznesowych. Realizował projekty m.in. dla takich marek, jak: Bosch, Siemens, Konica Minolta, Jurajska, WWF, Snickers, Strongbow (Grupa Żywiec), X-lander, PSB Mrówka, Mosso Kewpie, mFinanse czy Generali.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij