Do grona klientów Big Picture dołączyła sieć drogerii Super-Pharm

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Do grona klientów Big Picture dołączyła sieć drogerii Super-Pharm

Agencja zajmie się doradztwem strategicznym oraz całościową obsługą firmy w obszarze public relations, w tym relacjami z mediami, obsługą biura prasowego oraz realizacją projektów specjalnych.

Super-Pharm to istniejący w Polsce od 2018 roku koncept, który opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: drogerii, apteki i perfumerii w jednym miejscu. Niedawno marka poszerzyła swoje salony stacjonarne o kolejną część – Super-Pharm Optic, oferującą profesjonalne produkty i usługi optyczne, w tym kompleksowe badanie wzroku przez wykwalifikowanych optometrystów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Współpraca Big Picture i Super-Pharm rozpoczęła się w IV kwartale 2019 r., kiedy marka komunikowała wdrożenie nowej wersji programu lojalnościowego dla swoich konsumentów. Zainicjowany blisko dekadę temu Klub LifeStyle, jeden z pierwszych konsumenckich programów lojalnościowych w Polsce, w październiku zaskoczył klubowiczów nowymi funkcjonalnościami. Agencja Big Picture poprowadziła wtedy całość działań z zakresu komunikacji lifestylowej oraz korporacyjnej.

– Po latach pracy z liderami rynku zarówno farmaceutycznego, jak i beauty, łączymy pod jednym dachem szerokie kompetencje, dzięki którym jesteśmy wartościowym partnerem dla Super-Pharm. Klient tej skali, osadzony na tak licznych polach biznesu, potrzebuje agencji, która jest w stanie w jednym zespole zaoferować mu kompleksowe wsparcie – od PR produktowego, znajomości trendów i influencer relations, przez PR korporacyjny i kryzysowy, po public affairs – mówi Hanna Waśko, CEO Big Picture. 

W ramach umowy Big Picture będzie odpowiadać za pełen zakres działań komunikacyjnych, w tym opracowanie strategii komunikacji, media relations, kompleksowe prowadzenie biura prasowego, organizację konferencji prasowych i wysyłek kreatywnych oraz prowadzenie projektów specjalnych. Koordynacją działań po stronie agencji Big Picture zajmie się Aleksandra Kiljan, PR Consultant, która na co dzień odpowiada m.in. za projekty marek premium, w zespole lifestyle prowadzonym przez Kamilę Kończak. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij