Social Media Knowledge – projekt szkoleniowy Michała Wiśniewskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Social Media Knowledge – projekt szkoleniowy Michała Wiśniewskiego

30 lipca startuje Social Media Knowledge, czyli profesjonalne i zindywidualizowane szkolenia z zakresu social media marketingu.

Social Media Knowledge to projekt szkoleniowy Michała Wiśniewskiego, new business managera z agencji Mint Media. Celem firmy jest prowadzanie profesjonalnych szkoleń, wykładów i warsztatów przybliżających wiedzę z zakresu social media. Ich programy przygotowywane są przez specjalistów działających na co dzień w polskiej branży social media. W ofercie Social Media Knowledge znajdują się także trzy pozycje: „Web goes social", „Trust 2.0” i „Social Media Business".

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Inicjatywa powołania do życia firmy zajmującej się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu social media zrodziła się na początku 2012 roku i wynikała z doświadczeń zdobytych podczas pracy z klientami bezpośrednimi w poprzedniej firmie, ARBOmedia, w dziale Facebook NOW. Przez ten czas zauważyłem, iż wiele firm decyduje się na działania w mediach społecznościowych bez zaplecza teoretycznego, wolnego od marketingu i punktu widzenia obsługującej firmę agencji - mówi Michał Wiśniewski, pomysłodawca projektu.

Social Media Knowledge to niezależna firma, która nie jest wcielona w struktury Mint Media, gdzie Wiśniewski nadal będzie odpowiedzialny za rozwój działu New Business i kontakt z klientem bezpośrednim. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij