Gdzie spotkali się Kendall Jenner i Wojtek Sokół? W 2019 roku na YouTubie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gdzie spotkali się Kendall Jenner i Wojtek Sokół? W 2019 roku na YouTubie

Reklama polskiej marki Reserved z modelką Kendall Jenner zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu YouTube Ads Leaderboard za cały 2019 rok. Drugie miejsce na podium należy do spotu promującego Samsung Galaxy Note 10, w którym raper i przedsiębiorca Wojtek Sokół odbywa Bardzo Ważne Spotkanie.

Pierwsze miejsce zestawienia YouTube Ads Leaderboard za rok 2019 należy do reklamy polskiej marki odzieżowej RESERVED z udziałem modelki Kendall Jenner #CiaoKendall – Kendall Jenner x RESERVED – AW19 campaign. Spot promujący jesienno-zimową kolekcję 2019, wyreżyserowany przez Gordona Von Steinera, jest utrzymany w surrealistycznej konwencji, a swoją estetyką nawiązuje do włoskich filmów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Drugie miejsce wśród wszystkich filmów reklamowych w 2019 roku to wideo Samsung Galaxy Note10 | Sokół x Samsung odc. 1 | Na Twoich zasadach, w którym raper i przedsiębiorca Wojtek Sokół przedstawia swoje podejście do biznesu, opowiadając przy tym o przydatnych funkcjach smartfona Samsung Galaxy Note 10. Trzecie miejsce na podium zajęła zaś reklama Szef i reszta - Podwyżki, stworzona dla platformy Pracuj.pl. Bohaterem spotu jest znana już z poprzednich realizacji platformy, postać pracodawcy w krzywym zwierciadle. Tym razem ze smutkiem opowiada on o stale rosnących kosztach życia, by na koniec oświadczyć, że “na szczęście” nie zamierza on podwyższyć pensji swoim pracownikom. 

Wśród topowych filmów reklamowych 2019 roku znalazła się także reklama Play Zgarnij 30 GB za DARMO, jak Ania Dąbrowska! przygotowana przez agencję Grandes Kochonos. W wideo piosenkarka odwiedza salon Play, śpiewając swój przebój “Z Tobą nie umiem wygrać” i promując ofertę dodatkowych 30 GB internetu. Tegoroczne piąte miejsce należy do wideo Media Expert  z zespołem śpiewających chomików Media Expert Sprawdź Mega Okazje na Black Weeks w Media Expert | Śpiewające chomiki, w którym animowane zwierzęta promują okazje na Black Week. 

Zestawienie YouTube Ads Leaderboard w grudniu 2019

Tradycyjnie, prezentujemy również zestawienie YouTube Ads Leaderboard za poprzedni miesiąc. Pozycja lidera w grudniowym zestawieniu YouTube Ads Leaderboard bezsprzecznie należy do świątecznej reklamy Allegro. Spot Allegro reklama świąteczna 2019 | Album pokazuje wzruszającą historię budowania relacji pomiędzy babcią i wnuczką. Wspomniane już wcześniej śpiewające chomiki w reklamie Czyszczenie Magazynów w Media Expert | Śpiewające Chomiki uplasowały się na drugiej pozycji. Tym razem wykonują przerobioną wersję piosenki zespołu O.N.A. pt. “Znalazłam”. 

Trzecie miejsce na grudniowym podium zajęła reklama Play Roxie Węgiel i Dawid Kwiatkowski w Play | JUNIOR BOX z Samsung Galaxy A10 i słuchawkami SONY, w którym młode gwiazdy wykonują świąteczną piosenkę “Rockin' around the Christmas tree”. Bardzo popularny okazał się również spot Hoffen Chef Express - Twój Dużorobiks, który pokazuje zalety gotowania przy użyciu wielofunkcyjnego robota kuchennego ze sklepów Biedronka, a także wzruszający spot IKEA. Święta wśród ludzi, nie wśród mebli, w którym wolontariusz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich opowiada o samotnych świętach starszych ludzi i zachęca do pomocy w akcji. 

YouTube Ads Leaderboard to comiesięczne zestawienie spotów reklamowych najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o algorytm uwzględniający parametry zaangażowania widowni (czas oglądania, liczbę polubień i udostępnień filmu), liczbę obejrzeń oraz tego, jaka część filmu została obejrzana. Zestawienie przygotowywane jest przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij