Clear Channel Poland wspiera kampanię edukacyjną #NoBeautyInPlastic na rzecz walki z jednorazowym wykorzystywaniem plastiku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmienimy Świat

dołącz do akcji

Clear Channel Poland wspiera kampanię edukacyjną #NoBeautyInPlastic na rzecz walki z jednorazowym wykorzystywaniem plastiku

Clear Channel aktywnie angażuje się w projekty na rzecz zrównoważonego rozwoju i ekologii. Kampania #NoBeautyInPlastic to piękne i sugestywne zdjęcia autorstwa Daniela Petryczkiewicza, które przykuwają uwagę i prowokują do refleksji oraz działania.

Daniel Petryczkiewicz, autor projektu #NoBeautyInPlastic zwraca uwagę – za pomocą prowokujących fotografii – na fakt wciąż rosnącego zużycia jednorazowego plastiku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W rocznym projekcie fotograficznym wzięło udział 15 utalentowanych artystów-sportowców – tancerzy, akrobatów, joginka, pływaczki synchroniczne, baletnica, kitesurferka, tancerka pole-dance. W ramach Projektu odbyło się 9 sesji a zdjęcia powstawały na Warszawskich wieżowcach, w powietrzu, pod wodą i na Bulwarach Wiślanych. Warszawa jest ważną częścią tego projektu. Artyści występowali w specjalnych stylizacjach, które miały na celu prowokację i zwrócenie uwagi na plastikowy problem.

#NoBeautyInPlastic – informacja o projekcie

Żyjemy w świecie, w którym efekt motyla to nie filmowa fikcja tylko rzeczywistość. Mamy do czynienia z globalizacją – niestety, jest to globalizacja śmieci. Plastikowa słomka z baru w Warszawie z łatwością trafi na rajską plażę na Bali. Plastikowy kubek po kawie z Nowego Jorku wyląduje na Lazurowym Wybrzeżu. Plastikowa jednorazówka z Tesco zawędruje na najwyższą Górę świata albo wyciągną ją z dna Oceanu. Ziemia nie jest w stanie już absorbować produkowanych ilości plastiku, które duszą zwierzęta w morzach, który spada w postaci mikrocząsteczek razem z deszczem a nawet został znaleziony w lodach i śniegach Arktyki. Nie możemy zachowywać się jakby nic się nie działo! Nie możemy dalej bezrefleksyjnie i z nonszalancją brać kolejnej jednorazówki w sklepie, owoców zawijanych w folię albo kolejnej zgrzewki butelkowanej mineralnej.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij