Z okazji Walentynek Airbnb oferuje nocleg w Domu Julii w Weronie

Z okazji Walentynek Airbnb oferuje nocleg w Domu Julii w Weronie

Platforma Airbnb nawiązała współpracę z władzami miasta Werona i zorganizowała konkurs, w ramach którego można wygrać nocleg w zabytkowym Domu Julii Kapulet w Weronie. Zwycięzcą będzie ta osoba, która w piękny sposób opowie o swoich uczuciach w liście miłosnym do bohaterki Szekspira.

Kamienica Casa di Giulietta ze słynnym balkonem to jedna z największych atrakcji Werony. Codziennie pod oknami XIII-wiecznego budynku stoją tłumy turystów, którzy chcą uwiecznić na swoich zdjęciach symbol nieszczęśliwej, acz pięknej miłości. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji tegorocznych Walentynek władze miasta Werona nawiązały współpracę z platformą Airbnb, w ramach której zorganizowano nietypowy konkurs – do wygrania jest bowiem nocleg w Domu Julii, romantyczna kolacja przy świecach dla dwóch osób, przygotowana przez szefa kuchni odznaczonego gwiazdkami Michelin, a także sesja zdjęciowa na tle innych zabytków Werony. 

Zwycięzcą będzie ta osoba, która w jak najpiękniejszy sposób opowie o swoich uczuciach w liście miłosnym do Julii Kapulet. 

Swoje zgłoszenia można przesyłać do 2 lutego br. na tej stronie.

PS

We wrześniu 2019 roku Airbnb oferowało dla fanów serialu „Downton Abbey” nie lada gratkę – nocleg w XVIII-wiecznej posiadłości dobrze znanej z popularnej produkcji.

PS2

W kwietniu 2019 roku z okazji 30. urodzin słynnej szklanej piramidy Musée du Louvre, Airbnb nawiązało współpracę z muzeum, w ramach której jedna szczęśliwa osoba miała okazję spędzić noc w Luwrze wraz ze specjalnym zwiedzaniem obiektu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij