Poczuj się jak Harry Hole – rozwiąż interaktywną zagadkę kryminalną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poczuj się jak Harry Hole – rozwiąż interaktywną zagadkę kryminalną

Z okazji premiery kryminału Jo Nesbø „Policja”, sympatycy literatury sensacyjnej mają niepowtarzalną okazję by przeprowadzić własne dochodzenie. Interaktywny program promujący książki autora jest już dostępny w serwisie YouTube.com, na kanale Radosława Kotarskiego, twórcy Polimaty.tv.

„Zagadka Kryminalna” to projekt w ramach którego zostało nagranych 21 sekwencji, pozwalających na zgromadzenie materiału dowodowego i wyjaśnienie dochodzenia w sprawie śmierci Anny – głównej bohaterki filmu. Za scenariusz i realizację projektu odpowiada Radosław Kotarski. Plan interaktywnego programu powstał pod opieką merytoryczną instytucji zajmujących się technikami kryminalistycznymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projekt jest jedną z pierwszych łamigłówek kryminalnych na YouTube w Europie i cechuje się największym stopniem skomplikowania spośród wszystkich filmów tego typu.

W wyjaśnieniu sprawy tajemniczej śmierci Anny pomoże widzom znajomość technik śledczych i działań operacyjnych, które mogą poznać podczas lektury książek Jo Nesbø

- To widz decyduje, jakie kroki podjąć w ramach dochodzenia. Nie ma z góry ustalonej kolejności filmów. Uczestnicy zabawy mogą zbierać informacje o relacjach głównej bohaterki z jej bliskimi czy poznawać opinię technika policyjnego na temat śladów obecnych na miejscu zbrodni. Śledztwo jest prowadzone według klucza, stosowanego przez Jo Nesbø w cyklu przygód o Harrym Hole - opisuje Radosław Kotarski.

- Chcemy aby nasi czytelnicy oraz internauci mogli się zaangażować w przygodę, dzięki której poczują się jak główny bohater ich ulubionej powieści. Książki Jo Nesbø sprzedają się z olbrzymim sukcesem na całym świecie, a czytelnicy uwielbiają rozwiązywać kryminalne łamigłówki – mówi Marcin Wolny, Dyrektor ds. Marketingu Publicat S.A. – Grupy Wydawniczej, w skład której wchodzi Wydawnictwo Dolnośląskie, wydające powieści autora w Polsce.

„Zagadka Kryminalna” jest częścią cyklu Polimaty Extra, będącego uzupełnieniem programu Polimaty.tv i jest dostępna na kanale youtube.com/user/radekkotarski.

Link do pierwszej sekwencji: 

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij