Spotify umożliwia tworzenie playlist dla zwierząt, które zostają same w domu

Spotify umożliwia tworzenie playlist dla zwierząt, które zostają same w domu

Popularna platforma Spotify wprowadziła niedawno usługę z myślą o naszych pupilach – nietypowy konfigurator muzyki Pet Playlists pozwala na stworzenie playlisty dla zwierząt, które zostają same w domu.

Z pewnością każdy, kto posiada jakieś zwierzę w domu, często zastanawia się, jak nasz pupil zachowuje się podczas naszej nieobecności. Najpewniej po prostu przez większość czasu śpi, lecz co w sytuacji, gdy ukochany kot czy pies cały czas tęskni? Z pomocą przychodzi nowy konfigurator platformy Spotify. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pet Playlists pozwala na stworzenie specjalnych playlist dla naszych zwierzaków, które zostają same w domu. Listy odtwarzania głównie opierają się na muzyce, której słuchamy na co dzień, ale także dopasowywane są m.in. do usposobienia pupila.

Przede wszystkim, przy tworzeniu playlisty dla naszego zwierzaka, musimy określić czy jest to kot, pies, czy może chomik lub iguana. Następnie określamy charakterystykę pupila – czy jest on energiczny, a może nieśmiały lub apatyczny. Na koniec można dodać imię zwierzęcia, a także zdjęcie. 

W efekcie otrzymujemy playlistę składającą się z kilkudziesięciu utworów. 

PS

Wiedzieliście, że psie szczekanie to świetna muzyka? Przekonuje o tym pewien nietypowy polski sklep dla psów i kotów, który stworzył piosenkę pełną „psich bitów”.

PS2

W ramach kampanii „The Season of Good Dog” marka Pedigree stworzyła świąteczną playlistę składającą się z kolęd dla naszych czworonogów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij