Joanna Koroniewska i Daria Widawska zachęcają do regularnych badań w nowej kampanii

Joanna Koroniewska i Daria Widawska zachęcają do regularnych badań w nowej kampanii

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, który obchodzony był 4 lutego br., organizacja Polskie Amazonki Ruch Społeczny ruszyła z kampanią pod hasłem „Zdrowiej”. W inicjatywę włączyły się znane osobistości, które zdradziły, jak dbają o zdrowie.

Celem kampanii „Zdrowiej” jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na to, jak ważne są regularne badania profilaktyczne. Jednocześnie ambasadorzy akcji – Daria Widawska, Katarzyna Bosacka, Joanna Koroniewska, Cyber Marian, Anna Jaworska, Katarzyna Zielińska oraz Joanna Górska – w ramach inicjatywy podzielili się swoimi przepisami na zdrowie, a także zachęcają Polaków do zmiany nawyków na lepsze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii stworzono serię spotów ze znanymi osobistościami. W jednym filmie Katarzyna Zielińska podkreśla, że regularne badania są ważne nie tylko dla nas, ale także dla naszych bliskich, lecz bardzo często odkładamy je na później lub całkowicie z nich rezygnujemy.

Inicjatywa ma też na celu uświadomienie, że badania nie zawsze muszą wiązać się z chorobą, a mogą jedynie potwierdzić, że jesteśmy całkiem zdrowi.

Ponadto, w ramach kampanii „Zdrowiej” stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny opracowało listę kluczowych czynników, które wpływają na organizm człowieka – czyli tzw. paliwo mentalne. Są to m.in.: jakość i długość snu, zdrowe odżywianie czy też ruch.

W ramach kampanii w najbliższych dniach zostaną opublikowane pozostałe filmy z ambasadorami.

PS

W 2016 roku organizacja Polskie Amazonki Ruch Społeczny ruszyła z nietypową akcją pod hasłem „Życiowy przepis”. Jej celem było budowanie świadomości, że badanie piersi, które kobieta może wykonywać samodzielnie lub przy wsparciu bliskiej osoby jest pierwszym krokiem do wczesnego wykrycia raka piersi i może uratować życie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij