Budimex Nieruchomości kupi 80 bud dla psów ze schronisk

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Budimex Nieruchomości kupi 80 bud dla psów ze schronisk

Blisko 40 tysięcy zł na zakup 80 bud dla potrzebujących zwierząt ze schronisk we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Budimex Nieruchomości podsumowuje akcję „Dom na Święta” – projekt mający na celu wsparcie lokalnych schronisk i ich przedstawicieli w zapewnieniu ciepłego i bezpiecznego schronienia psom.

Akcja „Dom na Święta” zakładała zakup bud dla podopiecznych z lokalnych schronisk tj. we Wrocławiu, Poznaniu oraz Krakowie, w liczbie odpowiadającej podpisanym umowom zakupu mieszkania w grudniu ub. r. we wskazanych lokalizacjach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zależało nam na tym, aby pomóc schroniskom i ich przedstawicielom w zapewnieniu bezpiecznego schronienia i poprawienia warunków życia czworonożnych przyjaciół. Co więcej, chcieliśmy zwrócić uwagę na szerszy problem, jakim jest sytuacja zwierząt w schroniskach, które potrzebują domu i na ten dom czekają – tłumaczy Mariusz Rysicz, przedstawiciel dewelopera i organizator akcji,

Schroniska biorące udział w projekcie zostaną wyposażone łącznie w 80 bud, przygotowanych na zamówienie i zgodnie ze specyfikacją danej placówki.

– Udział w akcji „Dom na Święta” to dla nas ogromne wsparcie. Zakup jednej budy, która jest dostosowana do naszych potrzeb oraz infrastruktury schroniska, a przede wszystkim jest odpowiednia dla naszych podopiecznych, to koszt blisko 500 zł. Chcąc zapewnić pomoc zwierzakom, musimy liczyć się z bardzo wysokimi opłatami obejmującymi zakup bud, legowisk, karmy czy środków czystości. Cieszy nas fakt, że problem bezdomnych zwierząt jest dostrzegany i możemy liczyć na wsparcie finansowe – tłumaczy Agnieszka Szachidewicz przedstawiciel schroniska „Przytul Pyska” w Oleśnicy pod Wrocławiem.

Dotychczas akcja „Dom na Święta” była realizowana we Wrocławiu, Krakowie oraz w Poznaniu. Jak zapowiada przedstawiciel dewelopera, projekt będzie kontynuowany w tym roku w innych miastach w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij