Marketingowe podcasty (cz. 3): Eventowa Blogerka

Marketingowe podcasty (cz. 3): Eventowa Blogerka

Podcasty stają się coraz popularniejszym źródłem wiedzy i informacji. Których polskich podcastów marketingowych warto słuchać? Przedstawiamy nasze propozycje.

Pozostałe części cyklu Marketingowe podcasty możesz przeczytać tu >

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Eventowa Blogerka

Eventowa Blogerka jest blogiem prowadzonym przez Agnieszkę Ciesielską, związaną z branżą eventową od ponad 10 lat. W swoich podcastach skupia się ona głównie na obszarze eventów i marketingu bezpośrednim. Znajdziesz w nich zarówno masę porad, inspiracji, jak i obecnych trendów. Agnieszka Ciesielska zaprasza także do rozmów przedstawicieli branży eventowej, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i opiniami.

– To podcast o szerokim świecie wydarzeń oraz osób, które maja z nimi do czynienia na co dzień. Rozmawiam z osobowościami, które warto poznać. Odwiedzam miejsca, do których warto zajrzeć. Inspiruję przykładami pobudzania publiczności z kraju i ze świata. Podcast Eventowej Blogerki to jedyne źródło audycji online o branży eventowej i znajduje szerokie grono odbiorców marketingowych. Podcast ten spełnia wszystkie kryteria dobrego eventu: bawi, inspiruje, edukuje, angażuje oraz czyni nasze doświadczenia bardziej zapamiętane! – mówi Agnieszka Ciesielska.

Podcasty dostępne są na stronie eventowablogerka.pl/podcasty oraz na speaker.com.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij