Małgorzata Socha testuje sofę w najnowszym spocie Salonów Agata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Małgorzata Socha testuje sofę w najnowszym spocie Salonów Agata

W stacjach telewizyjnych pojawił się właśnie spot Salonów Agata z najnowszą historią z udziałem Małgorzaty Sochy, ambasadorki marki. Podobnie jak poprzednie kreacje reklamowe, nowy spot także zaskakuje widzów nieszablonową i humorystyczną konwencją.

Bohaterami nowego spotu reklamowego są mąż i żona, którzy stają przed nie lada wyzwaniem – wyborem wymarzonej sofy. Para szuka modelu, który sprosta ich oczekiwaniom. Takie decyzje często stają się powodem drobnych sprzeczek małżeńskich – żona szuka modelu idealnego – miękkiego i wygodnego, mąż natomiast podchodzi do sprawy z mniejszym zaangażowaniem. Z pomocą bohaterom przychodzi Małgosia Socha, która bez trudu odnajduje się w tej sytuacji i staje się dzielnym testerem mebla.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Konsekwentnie realizujemy przyjętą przez nas koncepcję kreatywną całej serii spotów reklamowych marki Agata, a najnowsza historia jest tego doskonałym dowodem. Perypetie bohaterów ukazane są jak zawsze w przewrotny i nieco przejaskrawiony sposób. Chcemy, żeby każdy widz mógł znaleźć w nich pierwiastek siebie oraz spojrzeć z humorem i dystansem na codzienne sytuacje, które mogą przytrafić się każdemu z nas – komentuje Krzysztof Wadas, dyrektor ds. marketingu Agata S.A.

Kampanii reklamowej w telewizji, radiu i Internecie towarzyszy również informacja o akcji promocyjnej w sieci salonów. Od 12 lutego do 7 marca Klienci mają możliwość spłaty zakupów w 30 ratach 0% bez dodatkowych kosztów albo skorzystania z rabatów – aż do 30% na wszystkie produkty.

Za kreację i realizację całej kampanii „Dla każdego coś” odpowiada agencja PZL.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij