Bolt zachęca do adopcji zwierzaków w nowej walentynkowej akcji

Bolt zachęca do adopcji zwierzaków w nowej walentynkowej akcji

Z okazji walentynek Bolt postanowił połączyć to, co jego klienci lubią najbardziej – czyli zniżkowe kody – z akcją na rzecz zwierząt czekających na adopcję. Haczyk jest jeden – aby otrzymać rabat, użytkownicy muszą zapoznać się z historiami czworonogów z pewnego warszawskiego schroniska.

Walentynki to dobra okazja dla marek, by zorganizować ciekawe akcje, które podbiją serca ich odbiorców. Niektóre brandy jednak przemycają w tych rozmaitych inicjatywach na dzień zakochanych działania w szczytnym celu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mowa tutaj chociażby o marce H&M, która w tym roku postanowiła zachęcić swoich klientów do adopcji kotów. W jej ślad poszła firma Bolt, która zorganizowała nietypową akcję dla użytkowników.

Z okazji tegorocznych walentynek marka postanowiła podarować kilka zniżkowych kodów na przejazdy w ramach aplikacji. Co istotne – każdy rabat będzie nosił imię wybranego czworonoga z jednego z warszawskich schronisk. Lecz aby odnaleźć kody, użytkownik musi zapoznać się z historią psa lub kota. 

W ten sposób marka ma nadzieję, że oprócz znalezienia kodu zniżkowego, użytkownik znajdzie też nową, futrzastą miłość ;).

Podpowiedź dotycząca tego, o jakie warszawskie schronisko chodzi, zostanie opublikowana na instagramowym profilu Bolta w nocy z 13.02 na 14.02 br. 

PS

„Pani Uber jeździ Boltem” – takie hasło pojawiło się na plakacie stworzonym w ramach nowej kampanii firmy oferującej przewozy nietaksówkarskie. Jak tłumaczy Bolt, twarzą akcji jest „zadowolona klientka marki”.

PS2

Tutaj sprawdźcie też inne ciekawe walentynkowe akcje.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij