Awans w strukturach Imagine Nation

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awans w strukturach Imagine Nation

Kamila Derecka objęła stanowisko senior project managera w agencji event marketingowej Imagine Nation. Poprzednio zajmowała stanowisko project managera.

Kamila Derecka związana jest z Imagine Nation od 2017 roku, gdy dołączyła do zespołu obsługującego Dell Technologies. Jako project manager odpowiadała przede wszystkim za organizację eventów i konferencji dla klienta, takich jak Transformation Experts Club czy Dell Technologies Forum Lite. Po objęciu stanowiska senior project managera w dalszym ciągu będzie zajmować się bieżącą obsługą Dell Technologies jednocześnie odpowiadając za wsparcie Team Leadera w przygotowywaniu strategii, prowadzeniu rozliczeń oraz nadzorze i realizacji zadań zespołu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Kamila jest po prostu świetnym człowiekiem. Nie tylko sumiennym i godnym zaufania pracownikiem, ale przede wszystkim osobą, z którą chce się przebywać i z którą niemożliwe przestaje istnieć. To właśnie dzięki takim ludziom osiągnęliśmy sukces i to właśnie tacy ludzie są fundamentem naszej agencji – komentuje Artur Ucher, CEO Imagine Nation.

Kamila w branży eventowej pracuje od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny oraz w Endorfinie Foksal. W swoim portfolio ma organizację koncertów, wystaw, konferencji i imprez okolicznościowych dla klientów jak Bank Pekao SA, Polska Grupa Energetyczna, NBP, mBank, PKO Cargo, GFK Polonia, czy Edipresse Polska.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij