Agencja Bluerank wzmacnia Marketing i PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Bluerank wzmacnia Marketing i PR

Bluerank wzmacnia siły w obszarze marketingu i PR. Do zespołu dołączyły Marta Markowska, która została marketing managerem oraz Joanna Blewąska, która rozpoczęła pracę na stanowisku PR specialist.

Marta Markowska wcześniej odpowiedzialna była za marketing i public relations Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Ma na swoim koncie także wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, które zdobywała m.in w TVP. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, media relations, social media i budowaniu wizerunku pracodawcy. Realizowane przez nią projekty zdobyły branżowe nagrody m.in Złote Spinacze. Posiada międzynarodowy certyfikat kompetencji digital marketingowych DIMAQ Professional. Absolwentka socjologii Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie marketingowe Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Joanna Blewąska przez ostatnie lata była rzecznikiem prasowym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Wcześniej pracowała jako dziennikarz i redaktor prasowy oraz reporter radiowy. Studiowała ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim, ukończyła też dwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie: Public Relations oraz Coaching (studia podyplomowe).

Joanna wzmocni w Bluerank także dział strategii. Jako trener biznesu oraz moderator procesu design thinking, będzie wspierała klientów i partnerów przy tworzeniu i realizacji ich strategii komunikacyjnych i biznesowych, zgodnie z ideą customer journey i customer experience.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij