Linkimaster zakomunikowała, że jeździ Uberem – Bolt wykorzystał to jako reklamę swoich usług

Linkimaster zakomunikowała, że jeździ Uberem – Bolt wykorzystał to jako reklamę swoich usług

Patoinfluencerka Linkimaster opublikowała na swoim Instagramie relację, w której pochwaliła się, że korzysta z usług Ubera. Bolt postanowił więc wykorzystać to do promocji swoich usług i zareklamował się hasłem „Aplikacja do zamawiania przejazdów, z której nie korzysta Linkimaster”.

O sporze na linii Bolt-Linkimaster zrobiło się głośno na początku stycznia br. Wtedy wówczas firma opublikowała na swoim Instagramie screen rozmowy ze znaną patoinfluecerką – Marta Linkiewicz zarzucała aplikacji, że ta nie przyznała jej rabatów na przejazdy, a gdy usłyszała uzasadnienie, zaczęła obrażać ukraińskich kierowców Bolta. W efekcie marka postanowiła zbojkotować Linkimaster, tłumacząc się słowami: „Nie będziemy wspierać nienawiści, rasizmu i zwykłego chamstwa (...), nawet jeśli mielibyśmy na tym stracić”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz Marta Linkiewicz postanowiła pochwalić się, że nie korzysta z usług Bolta, a Ubera, co obwieściła w relacji na swoim instagramowym profilu. Firma nie pozostała obojętna na zaczepkę patoinfluencerki i postanowiła wykorzystać jej deklarację… jako promocję swoich usług. Stworzyła nawet humorystyczne hasło, za pomocą którego zareklamowała się w mediach społecznościowych: „Aplikacja do zamawiania przejazdów, z której nie korzysta Linkimaster”.

PS

Dziś wpływową osobą może stać się każdy – nie tylko ci podróżujący po świecie i dobrze ubrani, ale też ci którzy publikują swoje relacje z libacji alkoholowych, bójek i rynsztokowych potyczek słownych. Patoinfluencerzy są niezwykle atrakcyjną grupą zarówno dla młodych odbiorców, jak i reklamodawców, którzy nie boją się z nimi współpracować. Jak marki wykorzystują ich popularność?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij