Marketingowe podcasty (cz. 5): FIRMA ON-LINE

Marketingowe podcasty (cz. 5): FIRMA ON-LINE

Podcasty stają się coraz popularniejszym źródłem wiedzy i informacji. Których polskich podcastów marketingowych warto słuchać? Przedstawiamy nasze propozycje.

Pozostałe części cyklu Marketingowe podcasty możesz przeczytać tu >

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podcast FIRMA ON-LINE prowadzony jest przez Agatę Chmielewską zajmującą się od ponad 13 lat marketingiem i sprzedażą online. Celem podcastu jest pokazanie jak rozwinąć biznes dzięki możliwościom, jakie daje internet i nowoczesne technologie. Większość odcinków jest w formie wywiadów, do których zaprasza doświadczonych specjalistów związanych z marketingiem internetowym, biznesem i mądrym zarządzaniem firmą oraz samym sobą.

– Od zawsze lubiłam dzielić się wiedzą i poza prowadzeniem bloga chciałam dawać od siebie coś więcej. Podcast nie tylko dał mi taką możliwość, ale dzięki zapraszanym gościom sama uczę się czegoś nowego. Słuchacz otrzymuje naprawdę sporą dawkę wiedzy od dwóch praktyków. Ponadto dbam o to, aby rozmowa przebiegała w luźnej atmosferze, przez co czasem bywają bardzo zabawne sytuacje. W tworzenie FIRMY ON-LINE wkładam całe swoje serce i bardzo mi zależy, by słuchacze otrzymywali prawdziwy konkret – mówi 

Podcast Agaty Chmielewskiej dostępny jest na stronie achmielewska.com/podcast/, iTunes oraz Sticher.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij