„Między Drzewami” – powstał podcast we współpracy Storia by Abstra z Lasami Państwowymi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Między Drzewami” – powstał podcast we współpracy Storia by Abstra z Lasami Państwowymi

Kilka dni temu zadebiutował podcast „Między Drzewami”, powstały we współpracy Storia by Abstra z Lasami Państwowymi. Audycja w całości poświęcona jest zagadnieniom związanym z ochroną przyrody, atrakcjami przyrodniczymi polskich lasów oraz gospodarką leśną.

Pierwszy odcinek „Między drzewami” skupia się na ukazaniu lasu jako pasji. Co skłania ludzi do pracy w zawodzie leśnika? W jaki sposób można przekuć tego typu hobby w pracę zawodową? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z lasami udzielili prowadzący audycję zawodowi leśnicy: Michał, Hubert, Szymon, Łukasz i Paulina. W kolejnych odcinkach podcastu będą opisywać bogactwo polskich lasów, przybliżą słuchaczom tematykę gospodarki leśnej i tego, w jaki sposób zachować piękno lasów dla przyszłych pokoleń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Coraz więcej osób interesuje się sprawami środowiska naturalnego, w tym lasami, zwraca uwagę na aspekty ekologiczne w życiu codziennym. Niekoniecznie towarzyszą temu faktyczne odwiedziny w lesie, zwłaszcza w przypadku zabieganych mieszkańców dużych miast. Dlatego postanowiliśmy stworzyć audycję w całości o lasach, zarówno dla tych, którzy je nieźle znają i bywają w nich często, jak i dla tych, którym zwykle brakuje na to czasu, lecz chcą wiedzieć więcej. Chcemy opowiedzieć o pięknie polskich lasów, różnorodności toczącego się w nich życia, pracy ludzi z nimi związanych, o tym dlaczego i jak korzystamy lasów, w tym z drewna. Mamy nadzieję, że zainspirujemy słuchaczy do aktywnego wypoczynku w lesie, własnych poszukiwań i dociekań, pomożemy lepiej zrozumieć, co się dzieje wokół nas – mówi Anna Malinowska, rzecznik prasowy Lasów Państwowych.

Podcast „Między drzewami” dostępny jest też na platformach audio, takich jak: Spotify, Lecton, TuneIn i Stitcher, a także w aplikacjach Apple i Google Podcasts.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij