#PomaganiePrzezSzukanie – ruszyła akcja na rzecz bezdomnych czworonogów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#PomaganiePrzezSzukanie – ruszyła akcja na rzecz bezdomnych czworonogów

Trwa akcja #PomaganiePrzezSzukanie organizowana przez notiOne we współpracy z Karmimy Psiaki. notiOne to lokalizator oparty na technologii Bluetooth, który ułatwia odnalezienie zaginionego czworonoga, nawet na drugim końcu miasta. Teraz umożliwia pomaganie także tym zwierzakom w schroniskach.

Akcja #PomaganiePrzezSzukanie oprócz zapewnienia realnego wsparcia bezdomnym czworonogom, ma na celu zapobieganie bezdomności. Wiele zwierzaków w schroniskach to psi uciekinierzy – ofiary niedomkniętych furtek i pokazów fajerwerków. Dzięki zwiększeniu sieć telefonów odbierających sygnał z lokalizatora na psich obrożach, damy im szansę na bezpieczny powrót do domu w przypadku ucieczki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dodatkowo dzięki darmowej aplikacji notiOne użytkownicy zyskają bezpłatny dostęp do materiałów edukacyjnych i promocji w charytatywnym internetowym sklepie Karmimy Psiaki.

W jaki sposób można pomóc? Wystarczy, że ze strony www.karmimypsiaki.pl/pomaganieprzezszukanie pobierzemy darmową aplikację i założymy w niej konto, a firma notiOne przekaże 50 groszy na wsparcie psiaków i kociaków w schroniskach. Takie pomaganie nic nie kosztuje i nie wymaga dużych nakładów czasu i energii. Pozwala zrobić coś dobrego dla potrzebujących zwierzaków bez wychodzenia z domu.

Pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przeznaczone na zakup karmy dobrej jakości do 16 schronisk będących pod opieką akcji Karmimy Psiaki.

Więcej informacji o akcji #PomaganiePrzezSzukanie znajduje się na stronie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij