A ty jaki pozostawisz po sobie ślad? – Timberland prezentuje nową kolekcję obuwia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
A ty jaki pozostawisz po sobie ślad? – Timberland prezentuje nową kolekcję obuwia

2020 to rok zmian. Coś, co do tej pory wydawało się nam odległym problemem, dziś zastanawia nas coraz częściej. Co kupować i jak kupować w dobie kryzysu klimatycznego? Timberland za pomocą nowej kolekcji na sezon wiosna-lato 2020 przekonuje – postaw na odpowiedzialność.

W każdym produkcie marki Timberland znajdziemy coś ważnego. Składnik pochodzący z recyklingu, zieloną technologię, skórę z odpowiedzialnej garbarni. Wybór należy do nas – firma bowiem każdego dnia pracuje nad jednym z najbardziej ekologicznych standardów produkcji w branży odzieżowo-obuwniczej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W przypadku Timberland to nie jest żadna rewolucja. Od początku istnienia dbaliśmy o przejrzysty łańcuch dostaw. Kontrolowaliśmy nasze fabryki. Sprawdzaliśmy czy nasza produkcja jest ekologiczna nie tylko w zakresie używanych materiałów, ale też korzystania z wody, korzystania z odnawialnych źródeł energii. Dbaliśmy o lokalne społeczności i staliśmy na straży praw pracowniczych. Przetworzone butelki plastikowe PET są używane w naszych produktach od 2010 roku – mówią przedstawiciele marki.

Odpowiedzialna produkcja to nie promocja. Jak przekonuje Timberland, to nie kampania reklamowa przygotowana w pośpiechu, w odpowiedzi na potrzeby klientów i problem globalnego ocieplenia. To standard, który utrzymywany jest od początku istnienia marki. To surowe normy, które przestrzegane są na każdym etapie drogi ubrań i butów brandu. To nieustające poszukiwania innowacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij