#KupujLepszeProdukty: Najwolniejsze targi niezależnej polskiej mody już 7 i 8 marca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#KupujLepszeProdukty: Najwolniejsze targi niezależnej polskiej mody już 7 i 8 marca

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja targów Jestem Slow, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzącą wiosnę. Już 7 i 8 marca br. Centrum Praskie Koneser w Warszawie stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków.

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi ponad 250 twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodnie z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do współpracy i objęcia patronatu Jestem Slow #DzieńKobiet zostali zaproszeni niezależni projektanci, twórcy odzieży, akcesoriów i biżuterii: Sylwia Dąbrowska (Intensi), Magda Polanska (Polanska & Co), Magdalena Sobierajska (Zooki wear), Paweł Szurkowski (Skinissimo) oraz Wiola Wiertel (BOHEMA CLOTHING).

Targom towarzyszyć będą również prelekcje dotyczące m.in. lepszej mody, odpowiedzialnych wyborów i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow.

Wyżyj się twórczo

Osoby, które będą chciały dać upust kreatywności, powinny wpaść do Warsztatowni. W tej części targów wystawione będą maszyny do szycia Juki, na których chętni wraz z Fundacją Kreatywni na Temat będą mogli uszyć worki wielorazowe oraz zrobić gąbki kuchenne z materiałów z odzysku.

Razem z Bazgrołakami goście targów podarują „drugie życie” ubraniom, które straciły swój urok i blask, a florystyki z Amarantu poprowadzą zajęcia z wicia wiosennych wianków. Ponadto w warsztatowni przeanalizujemy zawartość kosmetyczek na warsztatach z makijażu, skorzystamy z porad wizerunkowych stylistki, czy skorzystamy z darmowego masażu tajskiego.

W strefie kids odbędą się kreatywne warsztaty dla najmłodszych z Wydawnictwem TASHKA oraz klockami Linden.

Nie lada gratka dla miłośników vintage

Po raz pierwszy targom Jestem Slow towarzyszą targi Jestem Vintage. W ramach wydarzenia swoje kolekcje zaprezentuje ponad 30 sklepów i kolekcjonerów mody vintage oraz sklepów oferujących design z minionych dekad. Na targach znajdzie się również strefa gier, strefa książek z antykwariatu i winyli.

Pomagać? Zawsze!

Marzec to idealny czas na wiosenne porządki - podczas targów Fundacja Grupy Slow będzie zbierała odzież i akcesoria. Przyniesione rzeczy zasilą butiki Slow Concept Store i pomogą Grupie zorganizować ekologiczną akcję edukacyjną w warszawskich przedszkolach i szkołach podstawowych.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również lokalnych wytwórców jedzenia w strefie slow food oraz food trucków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij