Emeritos Banditos wspierają działania promocyjne RTV EURO AGD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Emeritos Banditos wspierają działania promocyjne RTV EURO AGD

RTV EURO AGD nawiązało współpracę z Emeritos Banditos, zespołem złożonym z polskich gwiazd sceny e-sportowej, który będzie wspierał kampanię promującą specjalną ofertę sprzętu komputerowego i akcesoriów dla graczy. Kampania będzie przebiegać pod hasłem „Lepiej, jak jest więcej”.

W ramach kampanii „Lepiej, jak jest więcej” Emeritos Banditos, czyli Piotr „Izak” Skowyrski, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Paweł „Saju” Pawelczak, Mateusz „Pago” Pągowski oraz Damian „peVor” Kozioł, wezmą udział w tygodniowym boot campie, w czasie którego będą trenować i szlifować swoją technikę w grze. Pełną relację będzie można zobaczyć na kanałach influencerów na platformie Twitch.tv.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania została zainaugurowana pod koniec lutego filmem, opublikowanym na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego, w którym zawodnicy Emeritos Banditos rozwiązują specjalny quiz, dzięki któremu można bliżej poznać całą ekipę.

Oprócz komunikacji w kanałach social media, w ramach kampanii przewidziane są także działania w internecie, POS w sklepach i materiały w sieci własnej DOOH. Kampania potrwa do końca marca br. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij