Holenderskie KFC postanowiło zrezygnować z mięsa na tydzień

Holenderskie KFC postanowiło zrezygnować z mięsa na tydzień

W ramach promocji holenderskiej kampanii „Week Without Meat” rotterdamski lokal KFC przez cały tydzień będzie serwować swoim klientom wyłącznie wegetariańskie dania.

Holenderski oddział KFC postanowił włączyć się do kampanii promującej wśród społeczeństwa roślinną dietę pod hasłem „Week Without Meat” – w jej ramach sieć postanowiła całkowicie zrezygnować z mięsa na tydzień.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dniach od 9 do 15 marca br. w jednym rotterdamskim lokalu marki wszystkie mięsne potrawy zostaną zamienione na wegetariańskie. Ponadto, w ramach akcji wprowadzona zostanie do oferty kanapka o nazwie Chickenless Chicken Burger, która będzie zawierać zamiennik mięsa tzw. quorn w panierce z mieszanką 11 ziół i przypraw. 

PS

W czerwcu 2019 roku KFC wprowadziło do swoich restauracji w Wielkiej Brytanii wegańskiego burgera o dość sugestywnej nazwie – „The Imposter”, czyli oszust. Zamiast tradycyjnego kotleta z kurczaka w potrawie znajdzie się tzw. quorn.

PS2

W maju 2019 roku Marka KFC wprowadziła dla swoich wegetariańskich klientów dwie nowe potrawy – burgera oraz twistera z serem Halloumi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij