Opoczno wspiera Fundację „Fabryki Marzeń”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Opoczno wspiera Fundację „Fabryki Marzeń”

Chory Miłoszek, niepełnosprawny Marcin czy babcia Grażyna opiekująca się swoimi dwoma wnukami. Każda z tych osób w pewnym momencie swojego życia potrzebowała wsparcia. Na ich drodze oraz innych rodzin i dzieci, pojawiła się Fundacja „Fabryki Marzeń”.

Fundacja „Fabryki Marzeń” pomaga tym, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. W ramach inicjatywy Fabryka Remontów, poprawia warunki zamieszkania dzieciom z ubogich rodzin, niepełnosprawnym oraz przebywającym w innych placówkach wychowawczych. Jej celem jest zmiana komfortu życia poprzez remonty łazienek, pokoi czy innych pomieszczeń. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To jednak nie wszystko! W ramach dwóch pozostałych Fabryk, Fundacja wspiera podopiecznych także w innych płaszczyznach życia. Fabryka Rozwoju Osobistego stwarza możliwość rozwoju poprzez szeroko rozumianą edukację. Wspiera młodych ludzi w tym, aby wykorzystywali oni w życiu swoje mocne strony, a ich talent stał się dla nich narzędziem, dzięki któremu osiągną sukces i spełnią swoje marzenia. Pomoc to nie tylko wskazanie im odpowiedniej drogi życiowej, ale również otaczanie ich opieką. Fabryka Wspierania Talentów umożliwia zaś spełnianie marzeń dzieci i młodzieży, którzy nie mają możliwości rozwijać swoich talentów oraz wyjątkowych predyspozycji. Dzięki stypendiom naukowym, Fundacja wspiera ich w realizowaniu pasji i rozwijaniu umiejętności.

Fundację wspiera aktywnie marka Opoczno. Działania marki koncentrują się wokół Fabryki Remontów, na rzecz której przekazywane są produkty niezbędne do modernizacji pomieszczeń. Dzięki temu już wiele rodzin miało szansę skorzystać z pomocy, w tym rodzina chorego Miłoszka, niepełnosprawnego Marcina oraz babci Grażyny. Marka Opoczno przekazuje na ten cel płytki ceramiczne do łazienek.

Ty też możesz pomóc!

Nie tylko firmy mogą angażować się w pomoc Fundacji „Fabryki Marzeń”. Może to robić każdy z nas! Jedną z najprostszych form pomocy jest przekazanie 1% podatku. Wspierając Fundację możesz razem z nami produkować dobro, radość i szczęście. Najlepsze, czym można się dzielić!

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.fabrykimarzen.org

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij