Sieć Biedronka partnerem głównym 8. Targów CSR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sieć Biedronka partnerem głównym 8. Targów CSR

Ósma edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi będzie miała miejsce 16 kwietnia 2020 roku. Partnerem głównym wydarzenia została firma Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem sklepów Biedronka – największej sieci detalicznej w Polsce, liczącej prawie 3 tysięcy sklepów w całej Polsce. Firma to również wieloletni partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W ramach zaangażowania społecznego i środowiskowego Jeronimo Martins Polska zostało partnerem głównym 8. Targów CSR.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jeronimo Martins Polska ponownie zdecydowało się na wspieranie Targów CSR. W ósmej edycji wydarzenia jako partner główny. Rok 2020 to symboliczny czas dla firmy. Cieszymy się, że kwestie dotyczące zaangażowania społecznego i środowiskowego znajdą odzwierciedlenie w jubileuszowych obchodach 25-lecia Jeronimo Martins w Polsce, a firma podzieli się swoim doświadczeniem podczas największego w Polsce wydarzenia poświęconego CSR – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Targi CSR odbędą się 16 kwietnia 2020 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14; WSTĘP WOLNY). Jak co edycję wydarzeniu towarzyszyć będzie część konferencyjna. Tym razem dotycząca środowiska naturalnego i jego ochrony. Będzie to również przestrzeń do wymiany wiedzy, dyskusji na temat trendów w odpowiedzialnym biznesie oraz do budowania współpracy i rozwijania dialogu (odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij