Group One organizuje trzecią edycję Digital Masters Meetup

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Group One organizuje trzecią edycję Digital Masters Meetup

26 marca br. w Przestrzeni from Facebook odbędzie się trzecia edycja Digital Masters Meetup – autorskiego cyklu eventów grupy komunikacyjnej Group One. W roli prelegentów wystąpią m.in. praktycy spółek SalesTube i Value Media. Temat konferencji to „Tech&Data”.

Podczas marcowego wydarzenia Digital Masters Meetup prelegenci zaprezentują case studies oparte o Ads Data Hub i omówią projekty realizowane w środowisku Google Marketing Platform. W prezentacjach poruszona zostanie rola badań oraz praktycznego wykorzystania machine learningu. Na scenie wystąpią eksperci ze spółek Salestube i Value Media: Mateusz Garbarczyk (senior strategy planner), Hanna Zadrożna (senior programmatic buying specialist), Kamila Szklarz (lead digital analyst), Michał Wrąbel (senior data scientist), Magdalena Niewiadomska (head of intelligence division) i Maciej Jerzak (marketing intelligence director) oraz eksperci ze strony klienta (Grupa WP). Część wykładową zamknie panel dyskusyjny skupiający się na nadchodzących zmianach w branży marketingowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną ideą spotkań organizowanych przez Group One jest dzielenie się wiedzą popartą przykładami i wykluczenie z agendy prezentacji typowo sprzedażowych lub skupiających się wyłącznie na teoretycznym podejściu do problemu. Organizatorzy przewidują około 100 uczestników. Po części wykładowej odbędzie się lunch połączony z networkingiem. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij