Rusza głosowanie w konkursie Złoty Bankier 2020

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza głosowanie w konkursie Złoty Bankier 2020

Podobnie jak w latach poprzednich, głosy internautów pomogą wyłonić zwycięzców rankingu Złoty Bankier w kategoriach: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media.

Od 9 do 29 marca br. na stronie zlotybankier.pl głosować można na 12 reklam bankowych, 12 projektów z zakresu CSR i 9 banków, które komunikują się z klientem w social media. Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, zostawią swój adres e-mail, a także odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mieli szansę na wygranie jednej z nagród.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak wybierani są najlepsi w rankingu Złoty Bankier 2020?

Wskazania internautów w połączeniu z głosami ekspertów z redakcji Bankier.pl, przedstawicieli portalu NowyMarketing, Fundacji Odpowiedzialnego Biznesu, Sotrender i Dragon Rouge, pomogą wyłonić zwycięzców w kategoriach: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media.

Oprócz tego, statuetki zostaną przyznane w kategoriach ocenianych wyłącznie przez dziennikarzy ekonomicznych – Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa oraz Innowacja Fin-Tech.

Partnerami merytorycznymi rankingu są Kantar TNS i Obserwatorium.biz – wyłonią oni zwycięzców w kategorii głównej – Złoty Bank – Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i specjalnej – Bezpieczny Bank.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 23 kwietnia 2020 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych i najważniejszych instytucji finansowych. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv

Zapraszamy do głosowania!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij