Super-Pharm wybiera ID Logistics – operator będzie zarządzać nowym centrum dystrybucji sieci handlowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Super-Pharm wybiera ID Logistics – operator będzie zarządzać nowym centrum dystrybucji sieci handlowej

Super-Pharm uruchamia nowe centrum dystrybucji i przekazuje zakres usług logistycznych firmie ID Logistics – operatorowi wyspecjalizowanemu w dedykowanej logistyce kontraktowej.

Super-Pharm to jedna z największych sieci handlowych, której koncept opiera się na połączeniu trzech działów: drogerii, apteki i perfumerii w jednym miejscu.Niedawno, marka poszerzyła swoją działalność o kolejną część – Super-Pharm Optic, oferującą profesjonalne produkty i usługi optyczne. W związku z dynamicznym rozwojem oraz dążeniem do usprawnienia wszystkich procesów, mających wpływ na satysfakcję klientów, Super-Pharm uruchamia nowe centrum dystrybucji w Teresinie /k Sochaczewa i przekazuje zakres usług logistycznych firmie ID Logistics – operatorowi wyspecjalizowanemu w dedykowanej logistyce kontraktowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ID Logistics będzie odpowiadać za kompleksowe zarządzanie obsługą magazynową, w tym przyjęcia towarów dostarczanych przez producentów i dystrybutorów, co-packing, kompletowanie zamówień oraz obsługę zwrotów. W nowym magazynie będzie znajdować się cały asortyment dostępny w sieci Super-Pharm: kosmetyki, środki czystości, artykuły paramedyczne, higieniczne, akcesoria oraz inne produkty szybko zbywalne, z wyjątkiem leków na receptę. Centrum dystrybucji będzie realizować dostawy zarówno do sklepów stacjonarnych Super-Pharm, jak i zamówienia składane przez detalicznych klientów w drogerii internetowej.

W procesie przygotowania koncepcji nowego magazynu, wyboru operatora logistycznego, a także prowadzeniu projektu wdrożenia, Super-Pharm jest wspierane przez firmę doradczą Graphene Partners.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij