Zmiany w strukturze Grey Group Poland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany w strukturze Grey Group Poland

Jakub Korolczuk, który od lipca 2019 roku pełni funkcję creative chairman/CEO w Grey Group Poland, przemodelował strukturę grupy.

Korolczuk w Grey Group tworzy 4 grupy kreatywne zarządzane przez creative group heads – Magdalenę Drozdowską, Katarzynę Batogowską, Mirosława Charkota i Łukasza Szyszkę. Każdy creative group head współpracuje z szefem zespołu oddelegowanego do danej części biznesu, a każdy zespół jest tak skonstruowany, aby móc zarówno tworzyć, jak i produkować pomysły najwyższej jakości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach grupy Grey nowe stanowisko objął Adam Śmiłowski, który jako chief growth officer (CGO) będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu i nowych kompetencji w grupie.

– Adam ma umysł ostry jak brzytwa – potrafi łączyć myślenie biznesowe z kreatywnością i dlatego będzie moim najbliższym partnerem w rozwijaniu Grey Group – powiedział Korolczuk.

Joanna Hurda, dotychczasowa regional client service/shopper marketing director, awansuje na stanowisko managing partner, przez co zwiększa się jej biznesowa odpowiedzialność w pracy dla klientów agencji, w tym europejskiego hubu dla Pepco.

Również Michał Krejza awansował na stanowisko managing partner. Krejza będzie rozwijał współpracę z domami mediowymi z grupy WPP/groupM.

Helena Olecka objęła stanowisko business director i odpowiada za kluczowych klientów agencji Grey z obszarów ATL/BTL/digital.

– Produktem agencji reklamowych są pomysły kreatywne. Dlatego cieszę się, że oddział Grey w Polsce zarządzany jest przez kreatywnego i że wprowadzane przez Jakuba zmiany stawiają kreatywność w centrum działań grupy Grey – powiedział Eduardo Maruri, CEO Grey Europe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij